Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Особливості законодавчого регулювання праці сезонних працівників PDF Печать E-mail

27.06.17

Управління Держпраці у Хмельницькій області надало роз’яснення стосовно особливостей законодавчого регулювання тимчасових та сезонних працівників.

 
Оплата часу простою не є запровадженням нових чи змiною чинних умов оплати працi в бiк погiршення, а є гарантiйними виплатами. Тому про простій не потрібно повідомляти за два місяці PDF Печать E-mail

27.06.17

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

Щодо повiдомлення працiвникiв про час простою

 
Щодо звільнення вагітної жінки по закінченню терміну строкового трудового договору PDF Печать E-mail

26.06.17

Чи можна звільнити вагітну жінку по закінченню терміну строкового трудового договору?

Однією з підстав припинення трудового договору є закінчення строку трудового договору, крім випадків, коли трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не поставила вимогу про їх припинення, згідно п. 2 ч. 1 ст. 36 КЗпП України.

 
Можно ли трудоустроить студента дневного отделения? PDF Печать E-mail

«АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ»


Право на труд студентов дневного отделения. Основным Законом - Конституцией Украины (ст. 43) определено право каждого гражданина на труд, что включает возможность зарабатывать себе на жизнь трудом, который он свободно выбирает или на который свободно соглашается. Далее

 
Щодо встановлення посадових окладів PDF Печать E-mail

 

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.11.2016 р. № 1587/13/8416

Щодо встановлення посадових окладів

<...> Відповідно до статей 15 Закону України "Про оплату праці" та 97 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) госпрозрахункові підприємства форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюють самостійно у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (територіальними) угодами.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 66