Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Працівник не несе відповідальності за порушення порядку заповнення його трудової книжки,- постанова суду PDF Печать E-mail

04.05.20

31 березня 2020 року Першим апеляційним адміністративним судом розглянуто у письмовому провадженні адміністративну справу за апеляційною скаргою фізичної особи на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 14 січня 2020 року за позовом фізичної особи до органу управління Пенсійного фонду про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити дії.

 
Відповідальність за відмову в працевлаштуванні осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

04.05.20

Евгений Морозов, адвокат (судебная защита), магистр права, http://www.alibi.dp.ua.

Особливості працевлаштування інвалідів та аспект відповідальності роботодавців за відмову в прийомі на роботу.

23 квітня 2020 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду в рамках справи № 200/5904/19-а, адміністративне провадження №К/9901/27764/19 (ЄДРСРУ № 88886342) досліджував питання щодо  особливостей працевлаштування інвалідів та аспект відповідальності роботодавців за відмову в прийомі на роботу.

 
Як звільнити за прогул без негативних наслідків: аналіз судової практики PDF Печать E-mail

30.04.2020

Вичерпного переліку поважних причин відсутності на роботі в законодавстві України не існує. Тому роботодавцю слід не лише дізнатися, чому працівника не було на роботі без дозволу, а й уважно проаналізувати пояснення працівника

 
Может ли работодатель уволить работника, при недостаточной квалификации или по состоянию здоровья? PDF Печать E-mail

30.04.20

Согласно п. 2 ч. 1 ст. 40 КЗоТ расторжение трудового договора по инициативе собственника или уполномоченного им органа возможно при выявлении несоответствия работника занимаемой должности или выполняемой работе вследствие недостаточной квалификации или состояния здоровья, препятствующих продолжению данной работы.

 
Может ли работодатель отказать работнику в переходе на дистанционную работу? PDF Печать E-mail

29.04.20

Да, конечно работодатель может отказать работнику в переходе на дистанционную работу.

Что такое дистанционная (надомная) работа? Это форма организации труда, когда работа выполняется работником по месту его жительства или в другом месте по его выбору, в том числе с помощью информационно-коммуникационных технологий, но вне помещения работодателя.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 208