Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Трудові спори: розрахунок при звільненні працівника, компенсація шкоди PDF Печать E-mail

31.01.17

Евгений Морозов, адвокат (судебная защита), магистр права

Правова позиція Верховного суду України у справі  6-2912цс16 від 18.01.2017 р.   передбачає, що в ідповідно до частини 1 статті 117 КЗпП України в разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

 
Про розiрвання трудового договору PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

ПИТАННЯ: Законодавством про працю передбачено, що працiвник має право розiрвати трудовий договiр, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижнi.

 
Порядок вивільнення працівників у разі розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці PDF Печать E-mail

25.01.17

Трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності відповідно до п.1 ст.40 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) може бути розірваний власником або уповноваженим ним органом у випадку змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.

 
Збереження зарплати в разi переведення на нижчеоплачувану роботу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Чи зберiгається попереднiй заробiток упродовж двох тижнiв з дня переведення на iншу постiйну нижчеоплачувану роботу в iншу органiзацiю (правонаступник) за п. 5 ст. 36 КЗпП?

 
Как установить режим неполного рабочего времени по инициативе работодателя? PDF Печать E-mail

23.01.17

Из-за уменьшения количества и объема заказов на выполнение подрядных работ предприятие хочет установить для работников режим неполного рабочего времени. Может ли предприятие сделать это по своей инициативе? Как оформить изменение режима работы?

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следующая > Последняя >>

Страница 51 из 90