--return-- Юридические консультации
Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Застосування рiзних режимiв роботи PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Який порядок установлення неповного робочого часу у зв'язку зi змiнами органiзацiї виробництва i працi?

 
Особенности перевода работника на другую нижеоплачиваемую работу в другую организацию PDF Печать E-mail

01.02.17

Акценты консультации:

«Под переводом на другую работу считается поручение работнику работы, не соответствующей специальности, квалификации или должности, определенной трудовым договором.

 
Чи має право роботодавець відмовити працівнику у припиненні трудових відносин за згодою сторін? PDF Печать E-mail

01.02.17

Пунктом 1 статті 36 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) передбачена підстава для припинення трудового договору за згодою сторін. Припинення трудових відносин за цією підставою можливо тільки у разі наявності згоди як працівника, так і роботодавця. Таким чином, роботодавець може не погодитися на припинення трудових відносин за цією підставою.

 
Трудові спори: розрахунок при звільненні працівника, компенсація шкоди PDF Печать E-mail

31.01.17

Евгений Морозов, адвокат (судебная защита), магистр права

Правова позиція Верховного суду України у справі  6-2912цс16 від 18.01.2017 р.   передбачає, що в ідповідно до частини 1 статті 117 КЗпП України в разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

 
Про розiрвання трудового договору PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

ПИТАННЯ: Законодавством про працю передбачено, що працiвник має право розiрвати трудовий договiр, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижнi.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 47