Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
С совместительства на основное место работы PDF Печать E-mail

Бухгалтер 911

Июнь , 2019/№ 24

Автор : Ивлева Наталья, эксперт по вопросам оплаты труда

Ситуация. Работник — внешний совместитель увольняется с основного места работы. В результате наше предприятие станет для него основным местом работы. Можно ли его перевести с совместительства на основное место работы? Как смену статуса отразить в отчетности по ЕСВ и в форме № 1ДФ?

 
Щомісячне переукладання договорів ЦПХ розцінюють як приховані трудові відносини PDF Печать E-mail

13.06.19

У 2018 році, за результатами інспекційного відвідування, посадовою особою Управління на фізичну особу – підприємця (далі – ФОП), що надає послуги у спортивному клубі (м. Черкаси), накладено фінансові санкції за допущення адміністраторів і тренерів до роботи без укладання трудових договорів.

 
Особливості звільнення працівниці під час відпустки для догляду за дитиною PDF Печать E-mail

12.06.19

Оскільки працівниця звільняється не виходячи з відпустки для догляду за дитиною до 3 років, то відпрацьованих днів, а отже, й зарплати, нарахованої за відпрацьований час, не буде

 
При підсумованому робочому часі не забувайте про встановлену тривалість відпочинку PDF Печать E-mail

12.06.19

Суд вважає, що при підсумованому обліку робочого часу графіки роботи мають розроблятися так, щоб тривалість перерви в роботі між змінами була не меншою подвійної тривалості часу роботи в попередній зміні

 
Удержания из заработной платы при увольнении PDF Печать E-mail

11.06.2019

ГУ Гоструда в Черкасской области рассматривает ситуацию, когда в день увольнения работника предприятие не произвело с ним окончательного расчета.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 171