Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Оформлення трудових відносин з працівником, що працює на дому PDF Печать E-mail

14.09.17

Роботодавець не завжди може забезпечити персонал належними умовами праці. До того ж працівники часто не мають бажання витрачати час на дорогу, або ж обставини складаються так, що працювати доводиться вдома. Тож у нагоді стає надомна форма роботи. Як оформити трудові відносини за таких умов – далі.

 
Про погодження з профорганом часу простою PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи може власник або уповноважений ним орган вводити режим простою без погодження з виборним органом первинної профспiлкової органiзацiї, що дiє на пiдприємствi? Чи повинен власник або уповноважений ним орган пiд час введення режиму простою не з вини працiвника з оплатою простою в розмiрi двох третин тарифної ставки (окладу), що спричинює змiну чинних умов оплати працi в бiк погiршення, повiдомити працiвника не пiзнiше як за два мiсяцi до їхнього запровадження?

 
Щодо трудових вiдносин, пов'язаних з виконанням робiт за договором пiдряду чи договором про надання послуг PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ПРАЦI

ЛИСТ
03.01.2017 N 10/4.1/4.4-ЗВ-17

 

Департамент з питань працi Державної служби України з питань працi розглянув звернення [...] та повiдомляє.

 
При поновленні працівника на роботі, якого було звільнено на підставі скорочення штату, виплачена одноразова грошова допомога підлягає поверненню роботодавцю PDF Печать E-mail

(ВСУ у справі № 6-2711цс16 від 1 лютого 2017р.)

Фабула судового акту: Доволі вільне трактування законодавства ВСУ питання грошових виплат працівнику при звільненні та їх поверненні працівником при поновленні. Працівник був звільнений на підставі ст. 40 КЗпПУ- «скорочення чисельності або штату працівників» і отримав при звільненні одноразову грошову допомогу в чималій сумі 157 тис. грн. на підставі ст. 44 КЗпПУ та відповідного пункту колективного договору.

 
Про право колишніх працівників звертатися за інформацією про свою зарплату PDF Печать E-mail

ВСУ за наслідками розгляду справи виклав правову позицію щодо права особи на отримання інформації від свого колишнього роботодавця.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 76