Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Скорочення штату підприємства: права та гарантії працівників PDF Печать E-mail

13.04.20

Пунктом 1 ст. 40 КЗпП передбачена можливість розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у випадку змін в організації виробництва і праці. Під змінами в організації виробництва і праці в п. 1 ст. 40 КЗпП,  зокрема, мається на увазі ліквідація, реорганізація, банкрутство або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.

 
Может ли работодатель заставить работника написать заявление на увольнение во время карантинных мероприятий? PDF Печать E-mail

13.04.20

В телефонном режиме в Управление по вопросам труда Главного управления Гоструда в Запорожской области обратился работник одного из предприятий города, для предоставления разъяснений по вопросу: «Может ли работодатель заставить работника написать заявление на увольнение во время карантинных мероприятий?».

 
За яких умов звільнення працівників під час карантину є законним? PDF Печать E-mail

07.04.2020

Якщо якась із підстав для звільнення виникла у період карантину на законних підставах, то роботодавець не буде нести жодної відповідальності за таке звільнення

 
Звільнення працівника за угодою сторін PDF Печать E-mail

08.04.20

Трудовий договір може бути припинено лише з підстав і в порядку, визначених законодавством про працю України.

Однією з підстав звільнення працівника з роботи є угода сторін (п. 1 ч. 1 ст. 36 КЗпП), коли сторони трудових відносин, а саме роботодавець і працівник дійшли згоди щодо звільнення. Ініціатором припинення трудового договору за цією підставою може бути як працівник, так і роботодавець.

 
Нюансы сокращения штата работников PDF Печать E-mail

08.04.20

Как провести процедуру увольнения в случае сокращения штата работников, если на дату сокращения работник находится на больничном?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 208