Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
В каких случаях трудовые отношения могут быть прекращены PDF Печать E-mail

20.05.2019

Разъясняет Управление Гоструда в Тернопольской области.

Основаниями прекращения трудового договора являются (ст. 36 КЗоТ) являются:

 
Щодо підстав виплати вихідної допомоги PDF Печать E-mail

20.05.19

Відповідно до ст. 44 КЗпП при припиненні трудового договору вихідна допомога у розмірі, не меншому від середнього місячного заробітку, виплачується працівникам при розірванні трудового договору на підставах, передбачених:

 
Припинення трудових відносин та що робити, якщо працівнику відмовляють у звільненні з роботи за власним бажанням PDF Печать E-mail

20.05.19

Відповідно до ст. 38 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість;

 
Чи може інженер з охорони праці працювати за цивільно - правовим договором PDF Печать E-mail

16.05.19

Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) розглянув скаргу Управління Держпраці у Кіровоградській області на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду за позовом одного із підприємств Світловодська про скасування постанови Держпраці в області про накладення штрафу.

 
Если решение суда в пользу работника PDF Печать E-mail

15.05.2019

Офис крупных налогоплательщиков ГФС разъясняет, что доход в виде средней заработной платы, начисленной (выплаченной) на основании решения суда в пользу физического лица за время вынужденного прогула, включается в общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога как заработная плата, при условии пребывания такого плательщика в трудовых отношениях с работодателем, или как другой доход в случае его начисления (выплаты) после высвобождения плательщика.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 158