Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Робота за сумісництвом та суміщення професій PDF Печать E-mail

03.08.17

Відповідно до ст.21 КЗпП України та постанови КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.1993 р. № 245 працівники підприємств, установ, організацій мають право крім основного трудового договору укладати трудові договори про роботу за сумісництвом.    При цьому таких договорів може бути кілька , тобто працювати за сумісництвом можна не на одному підприємстві.

 
Як діяти працівнику, коли подану ним заяву про звільнення ігнорують PDF Печать E-mail


02.08.17

Суд розглянув справу, у якій директор підприємства в січні 2016 року звернувся до загальних зборів учасників товариства із заявою про звільнення його з посади директора. Однак збори учасників проведені не були, рішення щодо його вимог не прийнято.

 
Подработка для несовершеннолетних: права, гарантии, ограничения PDF Печать E-mail

«UTEKA»

Во время курортного сезона значительное количество юношей и девушек, считая себя взрослыми, пытаются реализовать свое желание работать и получать достойную оплату труда. В то же время, работодатели охотно принимают на работу несовершеннолетних, которые соглашаются на предложенную вознаграждение за свой труд и достаточно осведомлены с особенностями трудовых отношений, предусмотренными нормами Кодекса законов о труде Украины (далее - КЗоТ). Далее...

 
Місячний строк для звернення до суду за вирішенням спору про поновлення на роботі обчислюється не інакше як з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки PDF Печать E-mail


29.07.17

(Справа № 367/6233/14-ц, 21.06.17 р.)

Автор: Олександр Боковюридичний Інтернет-ресурс "Протокол".

Фабула судового акту: Судові справи колишнього ректора Національного університету державної податкової служби України, певно, входять до п’ятірки найгучніших. У липні 2013-го його затримали нібито за хабар. У відповідь він заявив, що тодішній клан Президента України, перш за все очільник Міндоходів, забажали прибрати до рук ректорську посаду, а самого Мельника - знищити.

 
Трудовий контракт: PDF Печать E-mail
правові аспекти, продовження строку дії або переукладання. Контрактна форма трудових відносин застосовується лише у випадках, прямо передбачених законами, а не з усіма працівниками

26.07.17

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

Правове регулювання питань у сферi працi

ПИТАННЯ 1: Чи потрiбно в разi продовження контракту видавати наказ по пiдприємству про внесення змiн до наказу про прийняття на роботу працiвника на умовах контракту?

Чи припиняються трудовi вiдносини мiж працiвником i керiвником пiдприємства в разi продовження, переукладення контракту?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 66