Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Социальный диалог в Одессе: итоги выполнения Территориального Соглашения за І полугодие PDF Печать E-mail


В одесской мэрии прошло заседание трехстороннего социально-экономического совета в рамках социального партнерства

Сегодня, 15 сентября 2017 года, в Большом зале одесской мэрии в рамках социального партнерства состоялось заседание трехстороннего социально-экономического совета.

 
І Н Ф О Р М А Ц І Я про пленум Одеського обкому профспілки працівників державних установ України PDF Печать E-mail

5 вересня 2017 року відбувся черговий пленум Одеського обласного комітету профспілки  працівників державних установ України.

Пленум розглянув питання «Про стан соціально-економічного захисту членів профспілки у ході проведення адміністративно-територіальної  реформи в області». З доповіддю виступила голова обласної організації профспілки Урбан Лариса Миколаївна.  В роботі пленуму прийняв участь та виступив голова  Федерації Профспілок Області Буратинський В’ячеслав Васильович.

 
Робоча зустріч з головою Федерації профспілок Одеської області PDF Печать E-mail

У рамках Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Одеської області та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Одеській області (далі – Відділення), з метою забезпечення соціальної стабільності у трудових колективах Одеської області, 18 серпня 2017 року, за ініціативи Відділення, відбулась чергова робоча зустріч начальника Відділення Олександра Шрамкова з головою Федерації профспілок Одеської області В’ячеславом Буратинським.

 
Будинок розбрату PDF Печать E-mail

Кажуть, будинки як люди – мають і свою історію, і свою долю. Одні живуть свій вік тихо й непомітно, інші – вражаюче наповнено, складно, а часом і трагічно. Саме така доля судилася і будинку Федерації профспілок Одеської області, що Куликовому полі, 1.

 
Расширенное заседание президиума обкома профсоюза PDF Печать E-mail

22.06. 2017 г. в здании ФПО состоялось расширенное заседание президиума обкома профсоюза, в работе которого приняли участие все члены президиума, автомобильные перевозчики, представители общественных организаций работодателей, директор НВЦ «Экономинформ».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 12