Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ PDF Печать E-mail

29 березня 2018 року відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, на яке були запрошені керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники інститутів громадського суспільства.

 
КОЛЕГІЯ В ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДЕРЖПРАЦІ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ PDF Печать E-mail

23 березня 2018 року в Головному управління Держпраці в Одеській області (далі Головного управління) відбулося засідання колегії, на якому розглядалися питання:

 
Робоча зустріч з головою Федерації профспілок Одеської області PDF Печать E-mail

 

Олена Бубнова, головний спеціаліст відділення НСПП в Одеській області

У рамках Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Одеської області та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Одеській області (далі – Відділення), з метою забезпечення соціального спокою у трудових колективах Одещини, 7 лютого 2018 року за ініціативи Відділення відбулась чергова робоча зустріч начальника Відділення О. Шрамкова з головою Федерації профспілок Одеської області В.Буратинським.

 
Социальный диалог в Одессе: итоги выполнения Территориального Соглашения за І полугодие PDF Печать E-mail


В одесской мэрии прошло заседание трехстороннего социально-экономического совета в рамках социального партнерства

Сегодня, 15 сентября 2017 года, в Большом зале одесской мэрии в рамках социального партнерства состоялось заседание трехстороннего социально-экономического совета.

 
І Н Ф О Р М А Ц І Я про пленум Одеського обкому профспілки працівників державних установ України PDF Печать E-mail

5 вересня 2017 року відбувся черговий пленум Одеського обласного комітету профспілки  працівників державних установ України.

Пленум розглянув питання «Про стан соціально-економічного захисту членів профспілки у ході проведення адміністративно-територіальної  реформи в області». З доповіддю виступила голова обласної організації профспілки Урбан Лариса Миколаївна.  В роботі пленуму прийняв участь та виступив голова  Федерації Профспілок Області Буратинський В’ячеслав Васильович.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 15