Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Робоча зустріч з головою Федерації профспілок Одеської області PDF Печать E-mail

У рамках Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Одеської області та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Одеській області (далі – Відділення), з метою забезпечення соціальної стабільності у трудових колективах Одеської області, 18 серпня 2017 року, за ініціативи Відділення, відбулась чергова робоча зустріч начальника Відділення Олександра Шрамкова з головою Федерації профспілок Одеської області В’ячеславом Буратинським.

 
Будинок розбрату PDF Печать E-mail

Кажуть, будинки як люди – мають і свою історію, і свою долю. Одні живуть свій вік тихо й непомітно, інші – вражаюче наповнено, складно, а часом і трагічно. Саме така доля судилася і будинку Федерації профспілок Одеської області, що Куликовому полі, 1.

 
Расширенное заседание президиума обкома профсоюза PDF Печать E-mail

22.06. 2017 г. в здании ФПО состоялось расширенное заседание президиума обкома профсоюза, в работе которого приняли участие все члены президиума, автомобильные перевозчики, представители общественных организаций работодателей, директор НВЦ «Экономинформ».

 
09.06.2017 г. в мэрии состоялось заседание трехстороннего социально-экономического совета PDF Печать E-mail

На очередном заседании трехстороннего социально-экономического совета обсудили направления работы по минимизации негативного влияния повышения цен и тарифов на уровень жизни одесситов

 
Про відзначення Дня охорони праці PDF Печать E-mail

 

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 р. №685/2006 в Україні щорічно відмічається  Всесвітній день охорони праці. МОП 2017 рік до Всесвітнього Дня охорони праці  оголошено під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 15