Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Обласна Угода підписана PDF Печать E-mail

З інформацією про виконання зобов’язань за Угодою обкому Профспілки виступила заступник голови обкому Профспілки             Любов Корнійчук, яка зазначила, що Одеська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України сьогодні є єдиною репрезентативною профспілковою організацією освітян на обласному рівні.

 
Засідання президії обкому профспілки PDF Печать E-mail

06.02.2017г

03 лютого в  будівлі ФПО  відбулось розширене засідання президії обкому профспілки, в роботі котрого взяли участь усі члени президії, асоціації роботодавців, автомобільні перевізники та голови ПК первинних профспілкових організацій,  представник Федерації профспілок Одеської області.

 
Робоча поїздка Голови ФПУ Григорія Осового на Одещину PDF Печать E-mail

02 лютого 2017

Голова Федерації профспілок України під час робочої поїздки на Одещину взяв участь в урочистому засіданні пленуму Центральної Ради профспілки робітників морського транспорту України присвяченому 25-річчю від дня заснування Профспілки.

 
Торжественный Пленум ЦС ПРМТУ, посвященный 25-летию основания PDF Печать E-mail

Участие в нем приняли моряки, портовики, судоремонтники, работники береговых предприятий морской отрасли, ректоры и преподаватели, студенты и курсанты морских учебных заведений, ветераны морской отрасли - члены Профессионального союза работников морского транспорта Украины, которые прибыли со всех уголков нашей страны от Рени на Дунае до М ариуполя на Азовском море.

 
SOS! Профспілка вимагає не дати знищити Одеський припортовий завод PDF Печать E-mail

20 січня 2017

Центральна Рада профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України за дорученням колективу ПАТ «Одеський припортовий завод» звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням негайно втрутитися в ситуацію, яка склалася на підприємстві у зв’язку з припиненням постачання природного газу НАК «Нафтогаз України», що призвело до повної зупинки основних виробництв. Зараз не працюють 2 цеха з виробництва аміаку, 2 цеха з виробництва карбаміду, зупинена робота аміакопроводу.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 12