--return-- Новости членских организаций
Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Ответ на обращение ФПО PDF Печать E-mail

ОДЕСЬКА                                                                    ОДЕССКИЙ

МІСЬКА   РАДА                                                      ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

пл. Думська, 1, м.Одеса пл. Думская, 1, г. Одесса, 65004

05.09.16р. № 394/1-гс

Шановний В'ячеславе Васильовичу!

Ваше звернення на ім'я Одеського міського голови Труханова Г.Л. з питання встановлення мораторію на введення в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Одесі уважно розглянуто.

За результатами розгляду цього звернення надаємо копію відповіді першого заступника Одеського міського голови А.Й.Орловського зз зазначеного питання.

 
Встреча с помощниками народного депутата Каплина С.М. PDF Печать E-mail

12 сентября состоялась встреча с помощниками народного депутата Каплина С.М.. в ходе, которой обговаривались проблемы по вопросам социально-экономической защиты членов профсоюзов в условиях роста цен на природный газ для населения и тарифов на ЖКХ,

 
Отчетно-выборная конференция PDF Печать E-mail

05 сентября 2016 года состоялась отчетно-выборная конференция Одесской областной организации профсоюза работников лесного хозяйства.

 
Пленум автомобилистов PDF Печать E-mail

21.04.2016 г. в Червоній залі будівлі ФПО, відбувся I пленум Одеської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства. В роботі пленуму прийняли участь усі члени обкому, представники асоціації транспортників, голови профкомів,  представник відділу транспорту та морегосподарського комплексу Одеської обласної державної адміністрації, представник Федерації профспілок Одеської області,  представник Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

 
У БУДИНКУ ПРОФСПІЛОК НА КУЛИКОВОМУ ПОЛІ,1 PDF Печать E-mail

Семінар – практикум

«РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ В Україні»

15 квітня 2016 р Федерація профспілок області  спільно з фахівцями   журналу «Охорона праці і пожежна безпека»,  Головного управління Державної служби з питань праці України в Одеській області, Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської   ради,  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Одесі проведено семінар-практикум «Реформування системи охорони праці в Україні».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 6