Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Отчетно-выборная конференция PDF Печать E-mail

05 сентября 2016 года состоялась отчетно-выборная конференция Одесской областной организации профсоюза работников лесного хозяйства.

 
Пленум автомобилистов PDF Печать E-mail

21.04.2016 г. в Червоній залі будівлі ФПО, відбувся I пленум Одеської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства. В роботі пленуму прийняли участь усі члени обкому, представники асоціації транспортників, голови профкомів,  представник відділу транспорту та морегосподарського комплексу Одеської обласної державної адміністрації, представник Федерації профспілок Одеської області,  представник Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

 
У БУДИНКУ ПРОФСПІЛОК НА КУЛИКОВОМУ ПОЛІ,1 PDF Печать E-mail

Семінар – практикум

«РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ В Україні»

15 квітня 2016 р Федерація профспілок області  спільно з фахівцями   журналу «Охорона праці і пожежна безпека»,  Головного управління Державної служби з питань праці України в Одеській області, Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської   ради,  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Одесі проведено семінар-практикум «Реформування системи охорони праці в Україні».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 9