Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Заседание Постоянной комиссии PDF Печать E-mail

17 октября т.г. состоялось 10 –е заседание Постоянной комиссии  Одесского областного совета по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, топливно-энергетического комплекса и энергосбережения.

 
05 октября 2016 года PDF Печать E-mail

состоялось расширенное заседание правления Одесской городской и областной организаций работодателей с участием Федерации профсоюзов Одесской области Одесского отделения национальной службы посредничества и примирения с повесткой дня:

 
Ответ комиссии облсовета PDF Печать E-mail

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ

2016 р. № 148 - 6ПК/1

Голові Федерації профспілок
Одеської області
Буратинському В.В.

Шановний В'ячеславе Васильовичу!

На виконання доручення голови обласної ради Урбанського А.І. на розгляді постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження знаходиться резолюція учасників Всеукраїнської акції протесту - представників професійних спілок та профспілкових об'єднань Одещини, мешканців м. Одеси та Одеської області щодо протесту у зв'язку із підвищенням ціни на природний газ та лист Федерації профспілок Одеської області щодо стурбованості з приводу різкого зростання тарифів на послуги ЖКГ, газ та електроенергію. По суті порушеної проблеми повідомляємо наступне.

 
Ответ на обращение ФПО PDF Печать E-mail

ОДЕСЬКА                                                                    ОДЕССКИЙ

МІСЬКА   РАДА                                                      ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

пл. Думська, 1, м.Одеса пл. Думская, 1, г. Одесса, 65004

05.09.16р. № 394/1-гс

Шановний В'ячеславе Васильовичу!

Ваше звернення на ім'я Одеського міського голови Труханова Г.Л. з питання встановлення мораторію на введення в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Одесі уважно розглянуто.

За результатами розгляду цього звернення надаємо копію відповіді першого заступника Одеського міського голови А.Й.Орловського зз зазначеного питання.

 
Встреча с помощниками народного депутата Каплина С.М. PDF Печать E-mail

12 сентября состоялась встреча с помощниками народного депутата Каплина С.М.. в ходе, которой обговаривались проблемы по вопросам социально-экономической защиты членов профсоюзов в условиях роста цен на природный газ для населения и тарифов на ЖКХ,

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 12