Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Ответ комиссии облсовета PDF Печать E-mail

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ

2016 р. № 148 - 6ПК/1

Голові Федерації профспілок
Одеської області
Буратинському В.В.

Шановний В'ячеславе Васильовичу!

На виконання доручення голови обласної ради Урбанського А.І. на розгляді постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження знаходиться резолюція учасників Всеукраїнської акції протесту - представників професійних спілок та профспілкових об'єднань Одещини, мешканців м. Одеси та Одеської області щодо протесту у зв'язку із підвищенням ціни на природний газ та лист Федерації профспілок Одеської області щодо стурбованості з приводу різкого зростання тарифів на послуги ЖКГ, газ та електроенергію. По суті порушеної проблеми повідомляємо наступне.

 
Ответ на обращение ФПО PDF Печать E-mail

ОДЕСЬКА                                                                    ОДЕССКИЙ

МІСЬКА   РАДА                                                      ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

пл. Думська, 1, м.Одеса пл. Думская, 1, г. Одесса, 65004

05.09.16р. № 394/1-гс

Шановний В'ячеславе Васильовичу!

Ваше звернення на ім'я Одеського міського голови Труханова Г.Л. з питання встановлення мораторію на введення в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Одесі уважно розглянуто.

За результатами розгляду цього звернення надаємо копію відповіді першого заступника Одеського міського голови А.Й.Орловського зз зазначеного питання.

 
Встреча с помощниками народного депутата Каплина С.М. PDF Печать E-mail

12 сентября состоялась встреча с помощниками народного депутата Каплина С.М.. в ходе, которой обговаривались проблемы по вопросам социально-экономической защиты членов профсоюзов в условиях роста цен на природный газ для населения и тарифов на ЖКХ,

 
Отчетно-выборная конференция PDF Печать E-mail

05 сентября 2016 года состоялась отчетно-выборная конференция Одесской областной организации профсоюза работников лесного хозяйства.

 
Пленум автомобилистов PDF Печать E-mail

21.04.2016 г. в Червоній залі будівлі ФПО, відбувся I пленум Одеської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства. В роботі пленуму прийняли участь усі члени обкому, представники асоціації транспортників, голови профкомів,  представник відділу транспорту та морегосподарського комплексу Одеської обласної державної адміністрації, представник Федерації профспілок Одеської області,  представник Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

 
<< Первая < Предыдущая 11 12 13 14 15 Следующая > Последняя >>

Страница 12 из 15