Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Сплата єдиного соціального внеску в період простою та обчислення страхового стажу PDF Печать E-mail

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

У зв’язку із складною ситуацією в економічній сфері, зокрема через впровадження карантину, значне підвищення цін на енергоносії тощо почастішали випадки призупинення виробництва, скорочення господарської діяльності. У зв’язку з цим виникають питання щодо порядку сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) за період простою та зарахування цього періоду до страхового стажу.

 
Страховий стаж та заробітна плата – основа майбутньої пенсії PDF Печать E-mail

Більшість громадян досі вважають, що, як і раніше, відмітка в трудовій книжці дасть їм можливість одержувати пенсію в повному обсязі, але це не так.

 
Страховий стаж: як працівникові перевірити його самостійно PDF Печать E-mail

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

17 січня 2022

Страховий стаж і сплата ЄСВ гарантують працівникам оплату лікарняних, допомогу на випадок безробіття, нещасного випадку на роботі, пенсію. Страховий стаж — це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

 
Приложение Д1: отражаем отпускные и матпомощь PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

14.01.22

Автор: Долгая Ирина, эксперт по вопросам оплаты труда.

Работнику Шумейко А. И. (основной, без инвалидности) начислены в ноябре 2021 года:
• зарплата 8385,00 грн — за полностью отработанный ноябрь;

 
Яким чином роботодавець нараховує єдиний внесок, якщо найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився? PDF Печать E-mail

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області

10 січня 2022

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.

Частиною 5 ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами визначено: у разі, якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 386