Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Фонд соцстраху попереджає про випадки необгрунтованої видачі листків непрацездатності PDF Печать E-mail

22.08.19

Одними з основних завдань і функцій Фонду соцстраху та його робочих органів, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV (далі – Закон №1105) є реалізація державної політики у сфері соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, надання матеріального забезпечення відповідно до цього Закону, здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності, здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

 
ЕСВ: порядок формирования и представления отчета о суммах начисленного единого взноса PDF Печать E-mail

19.08.2019

Офис крупных налогоплательщиков ГФС напоминает, что отчетность по ЕСВ, которую подают работодатели в отношении своих работников довольно сложная, поэтому у субъектов хозяйствования возникают вопросы относительно его заполнения.

 
Надміру нараховані лікарняні: як виправити PDF Печать E-mail

Якими є найпоширеніші помилки при розрахунку лікарняних? Як повідомити ФСС про надміру нараховані лікарняні та повернути кошти? Які наслідки виникають в обліку та зарплатній звітності, а також при поданні повідомлення про виплату лікарняних до ФСС? Про це все далі.

 
Несвоєчасно сплатили нарахований ЄСВ: яких чекати штрафів PDF Печать E-mail

15.08.19

За несплату ЄСВ одночасно з видачею зарплати слід буде сплатити штраф у розмірі 10% від суми ЄСВ, а за несвоєчасну сплату ЄСВ за підсумками звітування – у розмірі 20%

 
Щодо оплати листка непрацездатності при встановленні інвалідності PDF Печать E-mail

12.08.1


Відповідно до вимог ч. 2 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105 допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачується Фондом застрахованим особам починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією (далі – МСЕК) інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності) незалежно від звільнення, припинення підприємницької або іншої діяльності застрахованої особи в період втрати працездатності у порядку та розмірах, встановлених законодавством.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 259