Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Нараховуєте фізособі винагороду за договором ЦПХ: що з ЄСВ? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

 

24.09.2021

Сума винагороди, що нараховується роботодавцем–ЮО фізособі за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовим договором, є базою нарахування ЄСВ

 
е-Больничный. Основы PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

24.09.21

Автор: Ушакова Лилия, эксперт по вопросам оплаты труда.

Отказом от бумажных листков нетрудоспособности и переходом на «электронные рельсы» нас пугали не один год. И вот с 4 июня 2021 года поезд тронулся — начался переходный период введения электронных больничных листов, или е-больничных. По традиции, не все идет гладко. Продукт сейчас сырой. Опосредованно это подтверждает перенос срока полного перехода на е-больничные с 1 сентября на 1 октября 2021 года. Будет ли еще одна отсрочка, поживем — увидим. Но уже сегодня работодателям и их работникам нужно понимать, как создаются е-больничные и как с ними работать. Именно об этом наша тема. Ну и бумажные листки нетрудоспособности также не оставим за бортом. Уделим внимание и им. Но начнем с е-больничных.

 
ПОРЯДОК зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.07.2021 N 417

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України

09 вересня 2021 р.

за N 1185/36807

Про затвердження Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів

 
Що є базою нарахування ЄВ для осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату (дохід) за відпрацьований час або за вимушений прогул? PDF Печать E-mail

21 вересня 2021

Відповідно до частини другої ст. 7 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) для осіб, які працюють у сільському господарстві, зайняті на сезонних роботах, виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами та інших осіб, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, є сума, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована.

 
Хто може піти у декретну відпустку замість мами PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

22.09.21

За статистикою, найчастіше у декрет йдуть матері, хоча є певний відсоток чоловіків, які не проти піти в декрет замість жінки. Перебування батька в декреті не дуже добре сприймалося суспільством, в якому міцно сформована думка про те, що лише мати може та має перебувати в декретній відпустці разом з дитиною.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 367