Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Пособие по беременности и родам PDF Печать E-mail

 

Порядок предоставления и выплаты пособия

Основным документом, определяющим порядок предоставления и выплаты пособия по беременности и родам, является Закон Украины от 23.09.99 г. № 1105-XIV "Об общеобязательном государственном социальном страховании" (далее - Закон № 1105).

 
Як подати звіт з ЄСВ через Електронний кабінет? Роз'яснення від ДФС PDF Печать E-mail

12.11.18

Податківці навели переваги подання звіту з ЄСВ через Електронний кабінет ДФС

ДФС в Івано-Франківській області повідомляє, що фізичні та юридичні особи повинні подавати звітність з єдиного внеску у визначені законодавством терміни.

 
При определении размера больничных могут использоваться электронные данные о страховом стаже PDF Печать E-mail

12.11.18

Для расчета размеров пособий по временной потере трудоспособности (оплата по больничным), предоставляемых за счет средств Фонда соцстраха, могут быть использованы электронные сведения о страховом стаже работника. Кроме того, если соответствующие данные уже имеются у страхователя (работодателя), получать их повторно не нужно.

 
Помилки у листках непрацездатності, які не дають права на виплату лікарняних PDF Печать E-mail

05.11.2018 Які помилки у листках непрацездатності не дають права на виплату лікарняних?

Відповідно до ст. 31 Закону №1105 підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

 
Як отримати письмовий акт звірки розрахунків за податками та ЄСВ? PDF Печать E-mail


За письмовою заявою суб’єкта господарювання, щодо якого в контролюючому органі відкрито інтегровані картки платників (ІКП), надається письмовий документ про стан розрахунків цього платника за податками, зборами та ЄСВ у довільній формі. Він видається не пізніше 15 робочих днів з дня отримання заяви, в якій суб’єктом господарювання зазначено платежі і період, щодо яких здійснюється звірка стану розрахунків з бюджетами, а також нараховані і сплачені суми по цих платежах за вказаний період. Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 192