Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Страховой стаж для больничных: особенности исчисления стажа PDF Печать E-mail

Тетяна Мойсеєнко, податковий консультант, фахівець з трудового права, директор Навчального центру "Домінанта"З 01.01.2011 року набрав чинності Закон України від 08.07.2010 р. № 2464 «Про збiр та облiк єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування» (надалі – Закон № 2464), яким відбулись зміни до соціального страхування, зокрема, і до питань обчислення страхового стажу застрахованим особам з 01.01.2011 року.

 
Предусмотрена ли ответственность для страхователей при самостоятельном исправлении ошибок в отчете по ЕСВ, которые влияют на сумму ЕСВ? PDF Печать E-mail

Податківців запитали: чи передбачена відповідальність до страхувальників (в т. ч. до ФОП та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність) при самостійному виправленні помилок в звіті щодо сум нарахованого ЄВ, які впливають на суму ЄВ?

 
Предусмотрена ли ответственность при самостоятельном исправлении в отчете по ЕСВ ошибок, которые не влияют на сумму начисленной заработной платы/дохода и сумму ЕСВ? PDF Печать E-mail


У податківців запитали: чи передбачена відповідальність при самостійному виправленні у звіті щодо сум нарахованого ЄВ помилок, які не впливають на суму нарахованої заробітної плати /доходу та суму ЄВ?

 
Вправе ли комиссия по соцстрахованию на предприятии, которая назначает пособие по временной нетрудоспособности, требовать от работника, который получил травму непроизводственного характера, объяснения? PDF Печать E-mail

Чи вправі комісія із соціального страхування підприємства, яка призначає допомогу по тимчасовій непрацездатності, вимагати від працівника, який отримав травму невиробничого характеру, пояснень, а в разі відмови надати пояснення прийняти рішення про відмову в призначенні допомоги?

 
Щодо нарахування ЄСВ на суми компенсації за невикористані дні щорічної відпустки PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.02.2015 р. № 3155/6/99-99-17-03-01-15

<...> щодо порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) на суми компенсації за невикористані дні щорічної відпустки у разі переведення працівника на інше підприємство, в установу <...> в межах компетенції повідомляє таке.

 
<< Первая < Предыдущая 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Следующая > Последняя >>

Страница 202 из 237