Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Страховий стаж для лікарняних PDF Печать E-mail

13.09.18

"Вісник. Офіційно про податки"

Для розрахунку суми лікарняного роботодавцю необхідно визначити страховий стаж працівника, оскільки від правильності його обчислення залежить розмір суми допомоги за лікарняним. Що вважається страховим стажем та як його обчислити, дізнаємося далі.

 
Ответственность за нарушение порядка уплаты единого социального взноса PDF Печать E-mail

 

Финансовая ответственность плательщика взноса

В соответствии с ч. 11 ст. 25 Закона о едином взносе к плательщику взноса могут быть применены следующие штрафные санкции:

 
Щодо допомоги по тимчасовій непрацездатності в разі поновлення на роботі PDF Печать E-mail

12.09.18

Відповідно до вимог ст. 19 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 р. № 1105-XIV (далі – Закон № 1105) право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана ВРУ. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом.

 
Таблица 5 Отчета по ЕСВ: отвечаем на вопросы PDF Печать E-mail

Бухгалтер 911

Сентябрь , 2018/№ 38

https://goo.gl/rWwXMz#118534

Автор : Савченко Елена, налоговый эксперт

С новой ЕСВ-отчетностью мы уже подробно разбирались в журнале «Бухгалтер 911», 2018, № 36, № 37. Вдогонку предлагаем небольшую подборку интересных вопросов, касающихся заполнения таблицы 5 формы № Д4.

 
Розрахунок середньоденної зарплати для нарахування лікарняних – на прикладі від ФСС PDF Печать E-mail

10.09.2018

Фонд соцстраху нагадав правила розрахунку середньоденної заробітної плати для нарахування матеріального забезпечення від ФСС

Сума виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (оплата за лікарняними) та допомоги по вагітності та пологах обчислюється, виходячи із середньоденної заробітної плати застрахованої особи - нагадують у Фонді соцстраху.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 174