Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Нарахування ЄСВ працівнику, якому розраховуються відпускні за поточний і майбутній періоди, здійснюється за кожен період окремо PDF Печать E-mail

05.07.19

· Нарахування ЄСВ працівнику, якому розраховуються відпускні за поточний і майбутній періоди, здійснюється за кожен період окремо. При цьому, сплата ЄСВ здійснюється з усієї суми нарахованих відпускних у місяці, в якому були здійснені нарахування.

 
Единый взнос: камеральная проверка проводится в соответствии с нормами НКУ PDF Печать E-mail

04.07.2019

 

ГУ ГФС в Днепропетровской области напоминает, что в соответствии с п. 2 ч. 1 ст. 13 Закона о ЕВС документальные и камеральные проверки по единому взносу на общеобязательное государственное социальное страхование проводятся в порядке, установленном НКУ.

 
Щодо розрахунку лікарняних PDF Печать E-mail

03.07.2019

ТОВ "ЮБК "ЕКСПЕРТ"

З питань консультацій звертатися за тел. 0 800 750 570 (багатоканальний), (044) 221 05 57

Як зазначає Фонд соціального страхування у листі від 06.03.2019 р. № 554-03-1, якщо страховий випадок у застрахованої особи настав у листопаді 2018 року, то розрахунковим періодом для обчислення середньої заробітної плати буде період з листопада 2017 року по жовтень 2018 року. При цьому періоди, не відпрацьовані з поважної причини (перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) виключаються з розрахункового періоду, а середня заробітна плата обчислюється виходячи із заробітної плати і календарних днів частини жовтня 2018 року, починаючи з дня, коли у застрахованої особи закінчилася зазначена відпустка.

 
На отпуск по уходу за ребенком имеет право бабушка. При каких обстоятельствах и с предоставлением каких документов она может его оформить? PDF Печать E-mail

В соответствии со ст. 18 Закона Украины «Об отпусках» по окончании отпуска по беременности и родам по желанию женщины ей предоставляется отпуск по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста. Как указано в ст. 181 Кодекса законов о труде Украины и ст. 20 Закона Украины «Об отпусках», отпуск по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста предоставляется по заявлению женщины и оформляется приказом (распоряжением) собственника или уполномоченного им органа.

 
Найпоширеніші помилки при оплаті листків непрацездатності. Відповідальність роботодавців PDF Печать E-mail
  • 03.07.19

· · Найпоширенішою помилкою при оплаті листків непрацездатності є надмірне нарахування матеріального забезпечення, у зв’язку з чим виникає переплата матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 254