Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Какие документы нужны для заключения договора о добровольной уплате единого взноса? PDF Печать E-mail
Перечень документов, необходимых для заключения договора о добровольном участии в системе общеобязательного государственного социального страхования, предусмотрен п. 1 раздела V Инструкции о порядке начисления и уплаты единственного взноса на общеобязательное государственное социальное страхование, утвержденной приказом Минфина от 20.04.2015 г. № 449. Далее
 
Як обчислювати лікарняні особам, які одночасно працюють і за трудовим договором, і за ЦПД PDF Печать E-mail

25.01.2018

На веб-порталі дирекції Фонду соцстрахування в Чернігівській області розміщено роз’яснення Мінсоцполітики України щодо виплати лікарняних і декретних особам, які працюють за цивільно-правовим договором (ЦПД).

 
Щодо питань надання матеріального забезпечення особам, які працюють на умовах цивільно-правового договору PDF Печать E-mail

 

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.12.2017 р. № 571/0/86-17/218

Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України

Департамент пенсійного та соціального страхування Міністерства соціальної політики за результатами розгляду звернень громадян, листів підприємств, установ, організацій з питань надання матеріального забезпечення особам, які працюють на умовах цивільно-правового договору, повідомляє.

 
Про обмеження максимального розмiру зарплати (доходу), з якого сплачувалися страховi внески PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Працював у радгоспi з авансованою оплатою працi. Наприкiнцi року нам виплачували доплати та премiї. Як обмежується заробiток для обчислення пенсiї за викладених обставин?

 
Як нарахувати єдиний внесок за минулі періоди, якщо працівнику встановлено інвалідність PDF Печать E-mail

 

ДФСУ роз'яснила: якщо працівник надає роботодавцю у місяці встановлення йому інвалідності листок непрацездатності за минулі періоди, роботодавець нараховує єдиний внесок за такі періоди у розмірі 8,41%. Своєю чергою, якщо працівник надає роботодавцю у місяці нарахування, у якому скасовано інвалідність, листок непрацездатності за минулі періоди, роботодавець нараховує єдиний внесок у розмірі 22%, підсумовує фіскальна служба.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 138