Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Відпустка для догляду за дитиною до трьох років: від надання до звітування PDF Печать E-mail

03.12.2018

Як надавати відпустку до трьох років? Як її початок та закінчення відображати у звіті з ЄСВ? Чи потрібно відображатися дані щодо працівника у таблиці 6 за час відпустки? Як її можна звільнити? Як нараховувати декретні працівниці, яка знаходиться у відпустці для догляду за дитиною?

 
Лікарняні після звільнення працівника: чи нараховується ЄСВ PDF Печать E-mail

04.12.18

"Вісник. Офіційно про податки".

Працівник звільнився з підприємства, але напередодні звільнення він перебував на лікарняному. Як нарахувати ЄСВ, якщо сума допомоги по тимчасовій непрацездатності менша за мінімальну заробітну плату?

 
Щодо подання Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам PDF Печать E-mail

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

12.11.2018 N 2.4-38-3513

 

Розглянувши лист редакції газети "Оплата праці" від 28.09.2018 р. N 53 щодо подання повідомлення про проведення виплат матеріального забезпечення застрахованим особам, виконавча дирекція Фонду соціального страхування України в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

 
Щодо призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності PDF Печать E-mail

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.09.2018 р. № 6-14/Н-1231з-1589

<...>

Відповідно до статті 15 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105 (далі - Закон України N 1105) роботодавець зобов'язаний надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид матеріального забезпечення згідно із цим Законом.

 
Щодо призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності PDF Печать E-mail

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.09.2018 р. № 6-14/Н-1231з-1589

<...>

Відповідно до статті 15 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105 (далі - Закон України N 1105) роботодавець зобов'язаний надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид матеріального забезпечення згідно із цим Законом.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 203