Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Як сплачується ЄСВ за зовнішнього сумісника? PDF Печать E-mail

19.06.2019

Відомо, що за кожного працівника (крім інвалідів) за основним місцем роботи роботодавець сплачує ЄСВ не менше суми мінімального страхового внеску. А як щодо зовнішніх сумісників, для яких це місце роботи не є основним? Консультують фахівці ПФУ та ДФС

 
Единый взнос: ответственность работодателя за неуплату PDF Печать E-mail

20.06.19

Страхователи-работодатели обязаны уплачивать единый взнос, начисленный за соответствующий базовый отчетный период не позднее 20 числа месяца, следующего за базовым отчетным периодом, которым является календарный месяц (ч. 8 ст. 9 Закона Украины «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование» от 08.07.2010 г. № 2464-VI (далее - Закон № 2464)).

 
Зовнішній сумісник: нарахування ЄСВ PDF Печать E-mail

19.06.19

"Вісник. Офіційно про податки".

Як нараховується ЄСВ на заробітну плату зовнішнього сумісника?

Валентина Боршовская, заместитель директора Департамента информационно-аналитических систем и электронных реестров Пенсионного фонда Украины.

 
Типові помилки при оформленні листків непрацездатності PDF Печать E-mail

13.06.19

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-ХІV (далі - Закон України № 1105) одним з основних завдань Фонду соцстраху є здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності.

 
Заповнення листків непрацездатності по вагітності та пологам PDF Печать E-mail

13.06.19

Враховуючи чисельні звернення страхувальників та застрахованих осіб щодо правильності заповнення лікарями закладів охорони здоров’я листків непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області надає роз’яснення.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 254