Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Чи можна в листку непрацездатності вказувати скорочену назву підприємства? PDF Печать E-mail

16.11.18

Згідно із ч. 1 ст. 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-ХІV (далі – Закон України № 1105) підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Порядок і умови видачі, продовження та обліку листків непрацездатності, здійснення контролю за правильністю їх видачі встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням з Фондом.

 
Роз'яснення щодо обчислення страхового стажу для заповнення нової заяви-розрахунку PDF Печать E-mail

16.11.18

1 жовтня 2018 року набув чинності Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду соцстраху від 19.07.2018 р. № 12 (далі – Порядок).

 
За время прохождения реабилитации после болезни или травмы Фондом соцстраха компенсируется утраченный заработок PDF Печать E-mail

14.11.2018

Как сообщается на сайте Фонда социального страхования Украины, трудоустроенные лица после перенесенных заболеваний или травм имеют право на получение бесплатного реабилитационного лечения за счет средств Фонда социального страхования Украины.

 
Как применять ставку ЕСВ 8,41% PDF Печать E-mail

Специалисты ГФСУ в ИНК от 23.10.2018 г. №4525/6/99-99-13-02-03-15/IПК (см. «ДК» №46/2018) предоставили разъяснение применения ставки ЕСВ 8,41% к лицам с инвалидностью, работающим у юрлиц. Какой документ разрешает применять эту ставку ЕСВ? И можно ли ее применять, если предоставлен листок нетрудоспособности за прошлые периоды (до установления или прекращения инвалидности)?

 
Заяву-розрахунок на соцдопомогу подано до 01.10.2018 р., а допомогу виплачено після 01.10.2018 р.: чи треба подавати повідомлення про виплату коштів? PDF Печать E-mail

 

13.11.18

Чи треба подавати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам, якщо виплата допомоги відбулася після 01.10.2018 р., але заява-розрахунок за старою формою була подана до 01.10.2018 р.?

Відповідно до ч. 1 ст. 34 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105 фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду в порядку, встановленому правлінням Фонду.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 192