Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Щодо нарахування єдиного внеску у випадку, якщо найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився PDF Печать E-mail

Відповідно частини п’ятої ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями у разі якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки ЄВ.

 
27 травня оприлюднять новий порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо єдиного внеску PDF Печать E-mail
В «Офіційному віснику України» № 39 від 27.05.2016 р. готується до оприлюднення прийнятий Міністерством фінансів України наказ від 11.04.16 р. № 441 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 441).
 
Про адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування PDF Печать E-mail

Темою чергового телефонного сеансу «гаряча лінія», що був проведений в ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві, стали питання адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

На питання громадян відповідала заступник начальника ДПІ Світлана Чубка.

 
Щодо справляння єдиного внеску PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОСЇIВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Вiддiл комунiкацiй

ПИТАННЯ: Чи нараховується єдиний соцiальний внесок на вартiсть путiвки, наданої працiвниковi, та проїзних квиткiв, оплачених за рахунок пiдприємства?

 
Як оплачується листок непрацездатності, який працівник отримав після закінчення робочого дня PDF Печать E-mail

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІДодаток
до листа
від 17.05.2016 р. № 2.4-46-753Відповідно до ст. 31 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 року N 1105 підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Право на допомогу по тимчасовій непрацездатності в застрахованої особи виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), ч. 1 ст. 19 Закону N 1105.
 
<< Первая < Предыдущая 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Следующая > Последняя >>

Страница 142 из 197