Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Штрафи за неподання, несвоєчасне подання Звіту з ЄСВ PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Департамент податкiв i зборiв з фiзичних осiб
Управлiння адмiнiстрування єдиного внеску,
методологiї та розгляду звернень платникiв податкiв

Статтею 4 Закону України вiд 08.07.2010 p. № 2464-VI «Про збiр та облiк єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування» (далi -Закон № 2464) визначено вичерпний перелiк платникiв єдиного внеску.

Згiдно з пунктом 4 ч. 2 ст. 6 Закону № 2464 платники єдиного внеску зобов'язанi, зокрема, подавати звiтнiсть з єдиного внеску за основним мiсцем облiку платника єдиного внеску у строки, порядку та за формою, визначеними законодавством.

 
Роз'яснення щодо оплати листка непрацездатності під час відсторонення працівника від роботи PDF Печать E-mail

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 20.10.2016 р. № 2.4-46-1816

Запитання: Наказом голови правління підприємства працівника відсторонено від роботи без нарахування заробітної плати у зв'язку з початком щодо нього досудового розслідування згідно з Кримінальним кодексом України. Чи оплачуються працівнику листки непрацездатності під час відсторонення від роботи, якщо перший листок непрацездатності - хвороба самого відстороненого працівника, а другий - догляд за хворою дитиною за місцем фактичного проживання?

 
Деякі питання нарахування єдиного внеску PDF Печать E-mail

Днями в ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» для платників податків із начальником відділу адміністрування єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Калашником Юрієм Вікторовичем на тему: «Єдиний соціальний внесок у 2016 році». Пропонуємо вашій увазі найактуальніші питання та відповіді на них, з якими зверталися платники до фахівців.

 
Допомога на поховання за рахунок коштів Фонду PDF Печать E-mail

У відповідності до статті 27 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105 допомога на поховання надається у разі смерті застрахованої особи, а також членів сім’ї, які перебували на її утриманні: дружини (чоловіка); дітей, братів, сестер та онуків, які не досягли 18 років або старших цього віку, якщо вони стали інвалідами до 18 років (братів, сестер та онуків - за умови, що вони не мають працездатних батьків), а студентів та учнів середніх професійно-технічних та вищих навчальних закладів з денною формою навчання - до 23 років; батька, матері; діда та баби за прямою лінією спорідненості.

 
Відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами при роботі за сумісництвом PDF Печать E-mail

Відповідно до частини 1 статті 25 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.

 
<< Первая < Предыдущая 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Следующая > Последняя >>

Страница 142 из 213