Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Нарахування єдиного внеску на вихiдну допомогу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОСЇIВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Вiддiл комунiкацiй
ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА

ПИТАННЯ: Чи є базою для нарахування єдиного внеску сума вихiдної допомоги, нарахована найманому працiвниковi пiд час звiльнення?

 
Витрати на відрядження не є базою для нарахування єдиного внеску PDF Печать E-mail

Відповідно до п. 3.15 розділу 3 Інструкції зі статистики заробітної плати (затвердженої наказом Держкомстату України від 13.01.2004 № 5) та п. 6 розділу І Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 № 1170) до витрат на відрядження належать: добові (у повному обсязі), вартість проїзду, витрати на наймання житлового приміщення, компенсаційні виплати та добові, які виплачуються при переїзді на роботу в іншу місцевість згідно з чинним законодавством.

 
Отчет ЕСВ за май PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА СЛУЖБА

ЛИСТ

від 30.05.2016 р. № 18633/7/99-99-13-02-01-17


Державна фіскальна служба України у зв'язку із публікацією в Офіційному віснику України від 27.05.2016 № 39 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі –наказ Мінфіну № 435), у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11.04.2016 року № 441, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.05.2016 № 682/28812 (далі – наказ Мінфіну № 435 у редакції наказу № 441), який набуде чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, повідомляє.

 
Про нарахування єдиного внеску на суму компенсацiї за невикористанi днi щорiчної вiдпустки PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Департамент податкiв i зборiв з фiзичних осiб
Управлiння адмiнiстрування єдиного внеску,
методологiї та розгляду звернень платникiв податкiв

ПИТАННЯ: Чи нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на суми компенсацiї за невикористанi днi щорiчної вiдпустки в разi переведення працiвника на iнше пiдприємство, в установу, органiзацiю?

 
Виплаты за счет Фонда PDF Печать E-mail

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 29.04.2016 р. № 5.2-32-670


У зв'язку із прийняттям Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" від 24.12.2015 р. N 909, яким внесено зміни до Закону N 2464, з 1 січня 2016 року розмір єдиного внеску для усіх категорій платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) визначено в єдиному розмірі 22 % бази нарахування єдиного внеску.

 
<< Первая < Предыдущая 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Следующая > Последняя >>

Страница 174 из 230