Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
До 5 грудня слід встигнути перерахувати відпускні за окремі періоди PDF Печать E-mail

Інформація з сайту

«Дебет-Кредит»

02.12.2021

Як правильно розуміти норму, зазначену в постанові КМУ від 1 вересня 2021 р. № 917, щодо перерахунку середньої зарплати? Коли такий перерахунок робити й за яких умов?

 
Чи оподатковується ПДФО вартість спец одягу чи взуття та інших засобів індивідуального захисту, наданих роботодавцем у тимчасове користування працівнику, та не повернутих таким працівником при звільненні? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

02.12.21

Якщо працівник, який припинає трудові відносини з працедавцем, не повертає йому спеціальний (у тому числі формений) одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, граничний строк використання яких не настав, то вартість такого майна включається до складу місячного оподатковуваного доходу.

 
Порушення термінів зберігання первинних документів: які наслідки PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

02.12.21

Платники податків мають забезпечити зберігання первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством, а також документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи:

 
Скорочення на роботі: трудові грантії для осіб із інвалідністю PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.12.21

Пандемія, карантинні обмеження і нокдауни – все це спричиняє негативний вплив на економіку країни. На малих та великих підприємствах виникають обставини, при яких часто застосовуються радикальні методи, працівників масово скорочують, або змушують писати заяви на звільнення за власним бажанням. При такій ситуації виникає дуже велика проблема із подальшим працевлаштуванням, а якщо це особа із інвалідністю, то це тільки у рази підвищує складність цього питання.

 
Як заповнюється у звітності графа «головний бухгалтер», якщо штатним розкладом не передбачено відповідну посаду? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

30.11.21

Відповідно до абзацу другого п. 48.1 ПКУ форма податкової декларації повинна містити необхідні обов’язкові реквізити і відповідати нормам та змісту відповідних податку та збору.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 1463