Чи можна працевлаштувати касиром голову ОСББ, який виконує свої обов’язки на громадських засадах? Печать

«ОСББ»


Відповідь: По-перше, постає питання щодо можливості виконання головою правління ОСББ своїх обов’язків на громадських засадах, якщо його мають намір зарахувати на посаду касира. По-друге, чи може голова правління ОСББ поєднувати свої обов’язки з обов’язками касира. З’ясуймо почергово.
Далі

Деякі мешканці не згодні з рішенням загальних зборів ОСББ. Чи можна його оскаржити і як?
Так, рішення загальних зборів ОСББ можна оскаржити в суді! Це твердження ґрунтується на положеннях ст.ст. 10, 14, 20 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 р. № 2866-III, у яких визначено можливість вирішувати спірні питання в судовому порядку.
Далі

Чи завжди нежитлові приміщення будинку є спільним майном співвласників?
Чи завжди підвали багатоквартирного будинку — це спільне майно? Чи можуть бути випадки, коли підвали є приватною власністю окремих фізичних/юридичних осіб?Щороку в Україні створюється все більше ОСББ, тому не дивно, що раз по раз виникають запитання про те, що відноситься до спільної власності співвласників багатоквартирного будинку, а що ні.
Далі